ELIIS ehk e-lasteaed

2023. aasta märtsist alates on lastehoius peamiselt informatsiooni haldamiseks ja nähtavaks tegemiseks lapsevanema jaoks kasutusel alushariduse tarkvara ELIIS.

ELIIS kasutajaks registreerimine on meie lastehoiuga liituva lapsevanema jaoks kohustuslik, kuna selle kaudu saadetakse sõnumeid, sealt saab vaadata nädalaplaane, menüüd, saab jälgida sündmuste kalendrit, märkida lapse puudumist/kohalolekut, fotosid vaadata jpm. Tarkvara kasutamise hind on juba arvestatud kohatasu sisse ja kasutajaks registreerimise juhised saab lastehoiult.

Lastehoidu ja oma last puudutavat informatsiooni näeb, kui on tehtud lastehoiule oma registreeritud konto alt lisaks vastav taotlus lastehoiule, mis aktsepteeritakse lastehoiu juhtkonna poolt.

ELIISi on võimalik kasutada arvutist sisselogides või nutitelefonist laadides alla ELIISi äpi (rakenduse). Äpp võimaldab saada informatsiooni kiiremalt ja mugavamalt. ELIIS kasutajakonto on võimalik siduda oma e-postiga ja seadistada seaded nii, et ELIIS kaudu saadetud sõnumid jms oleksid saadetud ka individuaalsele e-postile.

ELIIS kontakt:

abi@eliis.ee

info@eliis.ee

Telefon: 600 1830